Nowe produkty już jesienią!

Znasz już płatki magnezowe, które dodane do kąpieli postawią Cię na nogi nawet po bardzo ciężkim treningu. Ale już jesienią w naszym sklepie pojawią się wyczekiwane nowości, takie jak oliwa magnezowa i olejki eteryczne.

Oliwa magnezowa to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mają wanny i nie mogą korzystać z cotygodniowych regenerujących kąpieli. Wystarczy spryskać nią wybrane partie ciała i rozmasować je, pamiętając o tym, by wszystkie ruchy były skierowane w stronę serca. Ten termoaktywny płyn z dodatkiem kolagenu i kamfory, pomoże w regeneracji po wzmożonym wysiłki fizycznym oraz rozluźnieniu mięśnie spiętych po stresującym dniu. Oliwa jest całkowicie bezpieczna dla organizmu i można ją stosować codziennie, np. po treningu.

Kolejną nowością będą olejki eteryczne o różnych zapachach i zastosowaniach. Pierwszy z nich - eukaliptusowy - jest szczególnie przydatny w przypadku nerwobóli, ponieważ ma silne działanie pobudzające. Ze względu na właściwości antyseptyczne, jest on również polecany w walce z chorobami skóry. Przydaje się również latem, ponieważ łagodzi dolegliwości występujące po ukąszeniu komarów, takie jak swędzenie czy pieczenie.

Następny - pomarańczowy - to jeden z najpopularniejszych olejków eterycznych, ponieważ dzięki swojemu delikatnemu, świeżemu zapachowi, wprowadza nas w błogi nastrój i pomaga się zrelaksować. Ponadto dodany do kąpieli działa na skórę tonizująco i dezynfekująco.

Trzecim olejkiem, który pojawi się w naszej ofercie będzie sosnowy - który przydaje się szczególnie w przypadku zapalenia górnych dróg oddechowych i przeziębienia. Kilka kropel dodanych do wanny gorącej wody, skutecznie zniweluje "łamanie w kościach", którym często objawiają się stany zapalne w organizmie.

Ostatni z wielkiej czwórki to olejek lawendowy, który przydaje się po ciężkim, stresującym dniu, ponieważ pomaga się wyciszyć, uspokoić i cieszyć mocnym, efektywnym snem. 

Każdy z olejków można stosować na kilka sposób: dodać do kąpieli, do kominka zapachowego lub nawilżacza powietrza, albo wykorzystać w masażu. Należy go wówczas wkroplić jego niewielką ilość do oleju nośnikowego i delikatnie rozprowadzić na całym ciele.

Nowe produkty stanowią uzupełnienie terapii regeneracyjnej z użyciem magnezowych płatków kąpielowych. Włączając te trzy składniki do swojej codziennej pielęgnacji, zyskujesz sposób na szybki powrót do pełni sił i spokoju ducha.