Wspieramy drużynę SCT Bike On Wax

Jako miłośnicy aktywności fizycznej i rywalizacji sportowej, wiemy jak ważne jest wspieranie sportowców, by Ci mogli się rozwijać i osiągać coraz lepsze wyniki. Dlatego razem z Bike On Wax i marką Velock pomagamy ekipie kolarskiej SCT Bike On Wax, by mogła iść do przou i cieszyć się kolejnymi zwycięstwami.

Spotkali się niedawno, bo w 2015, i po bardzo krótkim czasie grupa zupełnie nieznanych sobie osób postanowiła razem trenować kolarstwo. Chyba nic tak nie łączy jak sport. Ich pierwszym trenerem był Mateusz Czajkowski z Wrocławskiego Centrum Treningowego SPARTAN. Obecnie tę rolę pełni doświadczony Grzegorz Krężel, który przygotowywał drużynę do obecnego sezonu.

Do zespołu należą: Filip Bagiński, Dorota Czech, Justyna Drozdowska, Agnieszka Feherpataky, Łukasz Kaczmarek, Piotr Kluska, Marta Kochanek, Jarosław Kosiński, Grzegorz Krężel, Jacek Kudaś, Łukasz Laska, Katarzyna Nijander, Agnieszka Majer, Piotr Mękarski, Dariusz Miecznikowski, Maciej Pietrzak, Paweł Woch, Kamila Woźniak, Łukasz Woźniak.

Zawodnicy SCT Bike On Wax stanęli dotychczas na podium w następujących wyścigach: Śniadanie Mistrzów, Korona Kocich Gór, Czasówka w ramach Road Maraton w Sieroszowicach, a w wielu meldowali się tuż za nim.

Sponsoring sportowy daje poczucie, że Twoje działania naprawdę mają sens, ponieważ umożliwiają pracowitym, utalentowanym ludziom rozwijanie swojej pasji i dążenie do postawionych sobie celów. Z ogromną radością patrzymy na to, jak również dzięki naszemu wsparciu osiągają coraz lepsze wyniki, wygrywają zawody i przede wszystkim cieszą się tym, co robią!