Ambasador Mariusz Koralewski

Pan Mariusz Koralewski zawodowo pomaga innym, jako ratownik medyczny. W wolnym czasie biega i dzieli się swoim doświadczeniem na blogu Abc Biegacza. Tryb dnia Pana Mariusza jest dość nieregularny: przeplatające się nocne i dzienne dyżury, wymagające treningi – taki styl życia wymaga właściwej regeneracji.
Dzięki płatkom magnezowym relaks i powrót do formy nie są już dla Pana Mariusza problemem, lecz przyjemną codziennością.

Jeśli chodzi o korzystanie z kąpieli regenerujących z wykorzystaniem płatków magnezowych, to naprawdę jestem zadowolony. Ostatnimi czasy dość sporo pracuje (2 etaty) i w miesiącu nazbiera się tych godzin ponad 300 ;/ Dodatkowo trenuję bieganie, celowo piszę, że trenuje a nie po prostu biegam bo ze zwykłym bieganiem nie ma to za dużo wspólnego, mój tyg przebieg to ok 90km w tym miesiącu mam już ponad 300km a jeszcze parę dni do końca miesiąca zostało ;)

Płatki nie tyle pomagają mi się szybciej zregenerować, co pozwalają odprężyć i zrelaksować po ciężkim dyżurze bądź treningu.

Mam już doświadczenie bo po zawodach rozgrywanych na długim dystansie (maraton w Warszawie) 6 dni później pojechałem na inne zawody które odbyły się na szybszym i krótszym dystansie tzn 10km. Płatki nie tyle mnie "odświeżyły" co pozwoliły nabrać sił na kolejne zawody i to w dość krótkim czasie.