Płatności i wysyłka

Czas realizacji zamówienia

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeżeli zdarzy się tak, że wybrany towar będzie chwilowo niedostępny, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy - mailowo lub telefonicznie. W takiej sytuacji czas oczekiwania może się wydłużyć o kolejne 24 godziny.

Wszystkie przesyłki są dostarczane przez firmy kurierskie lub za pośrednictwem paczkomatów InPost, a finalny czas doręczenia zależy od: przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Zazwyczaj dostawa trwa 2-3 dni robocze.

Uwaga! W przypadku płatności przelewem internetowym czas doręczenia paczki może się wydłużyć o czas realizacji przelewu. Zazwyczaj nie trwa to jednak dłużej niż do 18:00 każdego dnia roboczego (do czasu zaksięgowania przelewu przez bank). Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane najszybciej jak to możliwe.

Szczegółowe warunki realizacji wysyłki zostały określone w Regulaminie sklepu MRS.

Sposób i koszty dostawy 

Wysyłając zamówienia współpracujemy z firmą InPost. Zamawiający może wybrać przesyłkę przedpłaconą lub za pobraniem. Koszt dostawy jest uzależniony od stawek firmy InPost, metody płatności oraz rozmiaru i wagi przesyłki. 

Szczegółowe warunki i koszty dostawy zostały określone w Regulaminie sklepu MRS.

Formy Płatności

Przyjmujemy płatności przelewem, przelewem internetowym obsługiwanym przez portal Tpay.com oraz płatność przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Szczegółowe warunki płatności zostały określone w Regulaminie sklepu MRS.

Skacz wyżej, biegaj szybciej, graj zacieklej!
Wypoczęte mięśnie pozwolą Ci na więcej

poznaj produkty mrs